magazín
4.6 C
Brno
Středa, 1 února, 2023
časopis
DomůRady a NávodyHledáte kvalitní španělské víno pro vaši restauraci? Nakupte u BMC Brno s.r.o.

Hledáte kvalitní španělské víno pro vaši restauraci? Nakupte u BMC Brno s.r.o.

Mít restauraci, bar nebo třeba vinotéku znamená vědět, kde koupit kvalitní víno, které budou zákazníci rádi kupovat pro jeho lahodnou chuť i krásnou vůni, a také kvůli vínu se budou rádi vracet. Mezi přední producenty vína na světě patří bezesporu slunné a populární Španělsko. U nás můžete koupit vína vysoké kvality u společnosti BMC Brno s.r.o., která vybírá pro zákazníky vína nejlepší kvality prověřená mnohaletou tradicí z nejlepších vinařských oblastí a sklepů Španělska. Prohlédnout si je můžete na webových stránkách https://www.bmcbrno.cz/spanelska-vina.

Španělsko a jeho vzácné a kvalitní víno

Pokud se podíváme na španělská vína, rychle zjistíme, že Španělsko vyniká především červenými víny, která jsou nezaměnitelná pro sovu chuť, vůni i barvu. K populárním patří oblasti jako Rioja nebo Ribera del Duero a zároveň se řadí k nejlepším. Tamní vína patří k nejvyhledávanějším i nejoceňovanějším z celého světa.

Nejpěstěnější španělskou odrůdou červeného vína je Tempranillo, Garnacha, Syrah nebo Merlot. Rozmanité klima umožňuje vypěstovat ve Španělsku i bílá vína, která jsou naprosto znamenitá.

Španělská vína se dělí dle doby zrání na JOVEN neboli mladá vína a COSECHA, což jsou vína 1 – 2 roky stará, CRIANZA tedy 6 – 12 měsíců zrání v barikových sudech, RESERVA minimálně 12 měsíců zrající v barikových sudech nebo GRAN RESERVA s dobou minimálně 24 měsíců zrání v barikových sudech a 12 – 36 měsíců v láhvích.

Další možností, kterou můžete ze španělských vinic ochutnat, jsou vína sladká speciální, sangríi nebo šumivá vína typu CAVA.

Navštivte prodejnu BMC Brno s.r.o. na adrese Jugoslávská 9 v Brně, kde se dostanete vozem i MHD. Otevřeno je od pondělí do čtvrtku v době od 8:00 do 15:30 hod a v pátek od 8:00 do 14:00 hod. Více na bmcbrno.cz.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články