magazín
3.9 C
Brno
Středa, 1 února, 2023
časopis
DomůAuto MotoNechybí vám v autě nebo garáži něco?

Nechybí vám v autě nebo garáži něco?

V každé dobré domácí dílně nebo garáži by neměly chybět základní produkty pro péči o auto. Kromě nářadí pro výměnu kol a filtrů je to například kompresor, nabíječka, startér, LED svítilna nebo startovací a nabíjecí kabely v oranžovo-černé barvě od společnosti OSRAM. svítidlo nebo startovací a nabíjecí kabely v oranžovo-černé barvě od společnosti OSRAM.

Správný tlak v pneumatikách pomáhá bezpečné jízdě a zabraňuje opotřebení pneumatik. Snižuje také spotřebu paliva, a tím i emise oxidu uhličitého. S kompresorem OSRAM TYREinflate 1000 (viz ZDE) můžete snadno, rychle a přesně zkontrolovat tlak v pneumatikách a v případě potřeby jej pohodlně upravit. Kompresor je lehký, kompaktní a má integrovaný napájecí kabel s navíjecím mechanismem a flexibilní vzduchovou hadici s rychlým připojením na jakýkoli ventil. Je vhodný také na motocykly, kola, zahradní traktory, na nafukování míčů, matrací nebo vodních hraček.

Udržujte baterii v dobré kondici

Inteligentní nabíječka OSRAM BATTERYcharge 908 (viz ZDE) pomáhá díky svému cyklu údržby chránit autobaterie před úplným vybitím. v zimě, během dlouhých prostojů nebo častých krátkých cest. Nabíjí všechny typy baterií včetně lithiových, od 12V baterií s kapacitou do 170 Ah až po 24V baterie s kapacitou 70 Ah. Mají přehledný displej a ochranu proti přepólování a zkratu. Jsou vhodné pro hybridní a elektrická vozidla včetně systému start/stop. Lze je použít nejen pro osobní automobily, ale také pro nákladní vozidla, motocykly nebo zahradní traktory.

Když se auto nedá nastartovat

OSRAM BATTERYstart 400 (viz ZDE) slouží jako rychlá záchrana, pokud vaše baterie náhle začne protestovat a vy potřebujete rychle odejít. Můžete ji přitom celoročně používat jako výkonnou svítilnu a výkonnou powerbanku s konektory USB-C pro nabíjení tabletů, fotoaparátů a mobilních telefonů nebo jako zdroj energie pro 12 V spotřebiče do auta. Na rozdíl od běžné powerbanky však s tímto zdrojem můžete nastartovat auto s až osmilitrovým benzinovým motorem nebo čtyřlitrovým dieselovým motorem.

Pořádné světlo

A co by to bylo za garáž nebo dílnu bez pořádné, odolné a nabíjecí multifunkční svítilny s háčkem a magnetem k připevnění na jakýkoli povrch, jako je LEDinspect Fast Charge Slim 500 (viz ZDE). Kabely pro startování a nabíjení.

Nakonec nesmíme zapomenout na startovací kabely BATTERYstart Starter CABLE (viz ZDE) a nabíjecí kabely BATTERYcharge (viz ZDE) pro elektromobily. Ty si musíte vybrat především podle specifikací vašeho motoru nebo typu zásuvky ve vašem vozidle pro připojení k nabíjecí stanici nebo externímu zdroji napájení.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články