magazín
3.9 C
Brno
Středa, 1 února, 2023
časopis
DomůSportSagan podezírá QuickStep, že spekuloval: Chtěl rozruch, ne mě

Sagan podezírá QuickStep, že spekuloval: Chtěl rozruch, ne mě

Peter Sagan se domnívá, že údajný zájem belgického týmu QuickStep-AlphaVinyl o jeho osobu v loňském roce měl spíše vyvolat pozornost tisku než seriózní nabídku ke zvážení.

Slovák se v roce 2022 přestěhoval z Bora-Hansgrohe do TotalEnergies, přičemž si s sebou přivedl několik krajanů, jakož i členy podpůrného personálu, či sponzora kol Specialized.

Během loňského jara byl spojován s týmem QuickStep sponzorovaným Specialized. Šéf týmu Patrick Lefevere o jeho angažování několikrát veřejně promluvil.

Sagan šokuje, nejede do Flandry. Má vážný důvod, pošlou ho na testy
V aktuálním rozhovoru pro Het Laatste Nieuws Sagan řekl, že Lefevere chtěl spíše vzbudit pozornost, než aby se ho vážně pokoušel získat.

„Nevím, co si Patrick myslel,“ řekl Sagan. „Že bych přivedl svou skupinu a oni by pracovali jen pro mě? To není pravda. Myslím, že Patrick mě nikdy nechtěl. Možná jen toužil po rozruchu. Vytvořil si tím určitou pozornost a poté zmizel. Řekl mi jen, že je těžké vzít Sagana kvůli mému týmu.“

„Nakonec to bylo lehké rozhodnutí,“ dodal Sagan. „Podíval jsem se na návrhy, které byly na stole, a pak jsem se rozhodl. TotalEnergies mi dali to, o co jsem žádal. QuickStep ne.“

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články