magazín
4.6 C
Brno
Středa, 1 února, 2023
časopis
DomůRady a NávodyTašky na prázdné láhve

Tašky na prázdné láhve

Ekologické zpracování plastových obalů spojilo producenta minerálních a pramenitých vod s provozovatelem tuzemské sítě čerpacích stanic, společnosti Budiš a Slovnaft.

Na čerpacích stanicích Slovnaftu se ročně prodá více než devět milionů nealkoholických nápojů v PET lahvích, což je více než dobrý důvod, proč se zapojit do zálohování. „Asi nikdo nemá rád, když se mu v autě povalují prázdné láhve, proto jsme se rozhodli nabídnout našim zákazníkům praktickou odkládací tašku. Prázdné PET láhve mohou do ní bezpečně odložit a pohodlně odnést na vrácení,“ říká Ján Predanocy, zodpovědný za maloobchodní prodej a provoz čerpacích stanic Slovnaft.

„Na ekologická řešení pro naše zákazníky se zaměřujeme dlouhodobě. Téměř v celé síti našich čerpacích stanic mohou předat použitý kuchyňský olej, na vybraných čerpacích stanicích nabízíme přímé tankování kapaliny do ostřikovačů z Ekotanku, čímž také snižujeme objem plastového odpadu, který vytvářejí obaly,“ dodává Černo-žluté tašky na PET láhve budou od března nachystány na všech 251 čerpacích stanicích Slovnaftu v počtu 15 000. Každý, kdo si koupí dva produkty z portfolia společnosti Budiš, tedy nápoje značky Budiš, Fatra nebo Gemerka, dostane tašku zdarma.

„Jako největší výrobce pramenitých a minerálních vod zálohování PET lahví a plechovek podporujeme, považujeme jej za přínos k ochraně životního prostředí. Pro naše zákazníky jsme připravili více než půl milionu praktických tašek a přepravek, ve kterých mohou prázdné láhve pohodlně odnést do prodejny. Dostanou je od března ve vybraných sítích potravin k nákupu vod zdarma,“ doplňuje Juraj Slaninka, ředitel nealko segmentu Budiš.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články